W dniu 12.12.2018 nieczynne, w związku z awarią. W dniu jutrzejszym (czwartek), serwis czynny w wydłużonych godzinach. Możesz w tym czasie robić zakupy oraz zamawiać usługi naprawy, jednakże realizacja nastąpi po tym terminie.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge (G935F) (uszkodzony ekran) - SERWIS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 980,00 zł 980.00


ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Samsung
Kod produktu: 1171

Opis

Usługa wymiany wyświetlacza z szybką w smartfonie Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F). Wymiana uszkodzonego ekranu Galaxy S7 Edge przy użyciu najwyższej jakości części. Zbita szybka ekranu / uszkodzony wyświetlacz? Zapraszamy do naszego serwisu.

Podane ceny obejmują łączny koszt naprawy (części + wymiana wyświetlacza z szybką Galaxy S7 Edge). Wybierz kolor następnie jakość, aby sprawdzić dokładną cenę wariantu naprawy.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Jakość:

  • Zamiennik - wyświetlacz z szybką najwyższej jakości zamiennej dostępnej na rynku
  • Oryginał - wyświetlacz z szybką taki sam, jaki używany jest na pierwszy montaż w fabryce
  • Oryginał (wodoszczelność) - dodatkowo wymiana wodoszczelnych uszczelek we wszystkich miejscach ingerencji podczas naprawy

Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm to wizytówka serwisu RIZEER™.

Polecamy dokupienie w naszym sklepie markowego szkła hartowanego na nowa szybkę w celu dodatkowego zabezpieczenia przed zarysowaniami oraz zwiększenia ochrony podczas upadku.

Sprawdź jak przebiega naprawa

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon Galaxy S7 Edge posiada zbity wyświetlacz, pęknięcie szybki, rysy, rozlania, plamy/kreski pionowe lub poziome, nie wyświetla treści, nie reaguje na dotyk lub powstały odpryski.

Rekomendujemy wybór jakości oryginalnej.

W smartfonie Samsung S7 Edge wyświetlacz fabrycznie i mocno sklejony jest z pozostałą częścią telefonu, gwarantując zachowanie idealnego spasowania oraz szczelności przed nadmiernym dostawaniem się zanieczyszczeń. Dlatego rekomendujemy wymianę ekranu w naszym serwisie, gdyż posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt, potrzebny do naprawy wyświetlacza metodą próżniową (najwyższa jakość usługi). W naszym serwisie naprawa wyświetlacza odbywa się z zachowaniem staranności oraz ostrożności, gdyż należy najpierw rozkleić szklane elementy telefonu.

Dokonując wymiany wyświetlacza w naszym serwisie, otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Dlatego masz pewność wykonania naprawy na najwyższym poziomie, objętej ochroną gwarancyjną.

WAŻNE! Co wyróżnia nas pośród konkurencji?

  • Rzeczywista jakość użytych części do naprawy.  Wiele serwisów proponuje jakość "oryginalną", która okazuje się być zamiennikiem (zauważamy to podczas napraw po innych serwisach). U nas nie przepłacisz za jakość oraz otrzymasz 100% zgodną z Twoim wyborem.
  • Oryginalne zestawy montażowe. W naszym serwisie do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych taśm montażowych, membran oraz uszczelek. Nie zastępujemy ich płynnymi klejami, niszczącymi powłoki oraz powodującymi dostawanie się zanieczyszczeń do wewnątrz lub nie montujemy ponownie starych.
  • Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm. Każdy telefon naprawiamy ze szczególną starannością, eliminując możliwość powstania dodatkowych przypadkowych rys na obudowie. Gwarancja uczciwości potwierdzona pozytywnymi opiniami oraz profesjonalizmu każdego z naszych techników.
  • Czas naprawy oraz wysyłka. Staramy się jak najszybciej dokonywać napraw, jednakże nie kosztem postanowień jak wyżej. Nie wydłużamy napraw poprzez dokonywanie innych zleceń w międzyczasie. Dokonujemy napraw po kolei, wg. ściśle określonej kolejności zleceń.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl