Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: skleprizeer@gmail.com

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698.
Czynny: 10:00 - 16:00; wt - pt.

NAPRAWA Sony Xperia Z5 Compact (E5803, E5823) - cennik usług

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Sony
Kod produktu: Z5COMPACTserwis

Opis

Naprawa dotyczy telefonu Sony Xperia Z5 Compact (E5803, E5823). Podane ceny obejmują łączny koszt naprawy. 

Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm to wizytówka serwisu RIZEER™.

Sprawdź jak przebiega naprawa

Cennik naprawy Xperia Z5 Compact:
(zobacz poniżej szczegółowy opis każdej z usługi)

1. Wymiana baterii (oryginał) - 134 zł
2. Wymiana obudowy tylnej / klapki (zamiennik) - od 99 do 126 zł (w zależności od koloru)
3. Wymiana obudowy tylnej / klapki (oryginał) - od 171 do 178 zł (w zależności od koloru)
4. Wymiana szybki dotykowej (bez wyświetlacza; oryginał) - 240 zł
5. Wymiana wyświetlacza (zamiennik) - 415 zł
6. Wymiana wyświetlacza (oryginał) - 460 zł
7. Wymiana wyświetlacza z ramką (oryginał) - od 490 zł do 500zł (w zależności od koloru)

Polecamy dokupienie szkła hartowanego na ekran. Montaż gratis.

 

1. Wymiana baterii (oryginał)

Do naprawy (wymiany) baterii zostaną użyte:
1. Bateria (oryginalna) - 1 szt
2. Taśma klejąca baterii (oryginalna) - 2 szt
3. Taśma klejąca obudowy tylnej wodoszczelna (oryginalna) - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon wyłącza się, bateria Xperia Z5 Compact szybko rozładowuje się, telefon włącza się tylko podczas ładowania, bateria nie chce w pełni naładować się, usterka mechaniczna (np. napuchnięcie) lub występuje inny problem z baterią.

W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact bateria fabrycznie przymocowana jest na specjalistyczną taśmę silikonową jednorazową. Tylko bardzo delikatny demontaż starej oraz późniejszy montaż nowej taśmy zapewni w pełni profesjonalną naprawę jaką rekomenduje producent Sony. Zostanie także użyta oryginalna uszczelka obudowy tylnej, zapewniająca wodoszczelność w miejscu jej połączenia. Przypominamy, iż wodoszczelność zależy także od innych elementów jak stan złącza USB, zaślepki, membran głośników itp.

Dokonując u nas naprawy Sony Xperii Z5 Compact otrzymasz pewność najwyższej jakości usługi serwisowej, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części produkcji Sony. Bateria do montażu pochodzi z najnowszej produkcji i dystrybucji Sony.

 

2. Wymiana obudowy tylnej / klapki (zamiennik)

Do naprawy obudowy tylnej (klapki baterii) zostaną użyte:
1. Obudowa tylna (zamiennik; kolor połysk) - 1 szt
2. Taśma klejąca obudowy tylnej (oryginał) - 1 szt 

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: klapka baterii Xperia Z5 Compact posiada pęknięcie, jest porysowana, szkło aparatu jest porysowane, obudowa odkleja się od ramki lub występuje inny problem z obudową.

W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact klapka baterii fabrycznie przymocowana jest na specjalistyczną jednorazową taśmę montażową. Tylko sumienny demontaż i oczyszczenie oraz późniejszy montaż nowej taśmy zapewni w pełni profesjonalną naprawę jaką rekomenduje producent Sony.

Dokonując u nas naprawy Sony Xperii Z5 Compact otrzymasz pewność najwyższej jakości usługi serwisowej, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości części zamiennych.

(Kod wewnętrzny: 50NQ (*126))

3. Wymiana obudowy tylnej / klapki (oryginał)

Do naprawy obudowy tylnej (klapki baterii) zostaną użyte:
1. Obudowa tylna (oryginalna) - 1 szt
2. Taśma klejąca obudowy tylnej wodoszczelna (oryginał) - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: klapka baterii Xperia Z5 Compact posiada pęknięcie, jest porysowana, szkło aparatu jest porysowane, obudowa odkleja się od ramki lub występuje inny problem z obudową.

W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact klapka baterii fabrycznie przymocowana jest na specjalistyczną jednorazową taśmę wodoszczelną. Tylko sumienny demontaż i oczyszczenie oraz późniejszy montaż nowej oryginalnej taśmy zapewni w pełni profesjonalną naprawę jaką rekomenduje producent Sony, przy zachowaniu wodoszczelności w tym miejscu. Przypominamy, że wodoszczelność zależy także od wielu innych czynników jak stan uszczelek zaślepki, membran głośników, złącza USB itp.

Dokonując u nas naprawy Sony Xperii Z5 Compact otrzymasz pewność najwyższej jakości usługi serwisowej, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części produkcji Sony. Klapka tylna z prawdziwego szkła hartowanego posiada numery seryjne produkcji od wewnątrz, potwierdzające jej oryginalność. Przy montażu tej obudowy otrzymasz także nową uszczelkę aparatu, zapobiegającą gromadzeniu się zanieczyszczeń.

(Kod wewnętrzny: 50NQ (*126))

4. Wymiana szybki dotykowej

Do naprawy (wymiany) szybki dotykowej (ekranu) zostaną użyte:
- Ekran dotykowy / szybka z oryginalnym zestawem naprawczym - 1 szt

- Taśma klejąca wyświetlacza - 1 szt
- Taśma klejąca obudowy tylnej - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon posiada zbitą szybkę, nie reaguje ekran na dotyk lub reaguje tylko na części powierzchni dotykowej, szybka jest mocno porysowana lub występuje inny problem.

W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact wyświetlacz jest fabrycznie zespolony z ekranem dotykowym, gwarantując zachowanie idealnego podświetlenia oraz jakości obrazu. Dlatego tylko przy profesjonalnej naprawie wymiany szybki Xperia Z5 Compact za pomocą specjalistycznych maszyn zostaną zachowane te właściwości. Aby wymiana samej szybki była możliwa, sam wyświetlacz nie może być uszkodzony (rozlany, nie wyświetlający obrazu itp.).

Wymiana szybki w Xperia Z5 Compact wymaga doświadczenia oraz nie jest możliwa do prawidłowego wykonania w warunkach domowych. Dokonując u nas naprawy zachowujesz oryginalny wyświetlacz, czyli te same kolory, jasność oraz kontrast. Nie wymieniamy wyświetlacza na gorszy zamiennik. Szybkę pozycjonujemy w najwyższej klasy maszynie, dlatego masz pewność, że po wymianie wyświetlacz będzie idealnie dopasowany do szybki jak i ramki telefonu.

(Kod wewnętrzny: 110NQ (*126))

5. Wymiana wyświetlacza (zamiennik)

Do naprawy wyświetlacza (ekranu dotykowego) zostaną użyte:
1. Wyświetlacz z ekranem dotykowym - 1 szt
2. Taśma klejąca wyświetlacza - 1 szt
3. Taśma klejąca obudowy tylnej wodoszczelna (oryginalna) - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon posiada zbitą szybkę, nie reaguje ekran na dotyk lub reaguje tylko na części powierzchni dotykowej, wyświetlacz posiada plamy, wyświetlacz nie wyświetla obrazu, widać tylko podświetlenie lub występuje inny problem z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym.
W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact wyświetlacz jest fabrycznie zespolony z ekranem dotykowym, gwarantując zachowanie idealnego podświetlenia oraz jakości obrazu. 

(Kod wewnętrzny: 90NQ (10)) 

6. Wymiana wyświetlacza (oryginał)

Do naprawy wyświetlacza zostaną użyte:
1. Wyświetlacz z ekranem dotykowym - 1 szt
2. Taśma klejąca wyświetlacza - 1 szt
3. Taśma klejąca obudowy tylnej wodoszczelna (oryginalna) - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon posiada zbitą szybkę, nie reaguje ekran na dotyk lub reaguje tylko na części powierzchni dotykowej, wyświetlacz posiada plamy, wyświetlacz nie wyświetla obrazu, widać tylko podświetlenie, podświetlenie jest nierównomierne lub występuje inny problem z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym.
W smartfonie Sony Xperia Z5 Compact wyświetlacz jest fabrycznie zespolony z ekranem dotykowym, gwarantując zachowanie idealnego podświetlenia oraz jakości obrazu, dlatego wymieniając cały moduł masz pewność zachowania tych właściwości.

Wybierając tą usługę otrzymasz nowy i w pełni oryginalny wyświetlacz Sony. Taka sama jakość, odwzorowanie kolorów, kontrast oraz nasycenie. Wyświetlacz taki sam, jaki używany jest na pierwszy montaż w fabryce Sony.

(Kod wewnętrzny: 130NQ (*126))

7. Wymiana wyświetlacza z ramką (oryginał) 

Do naprawy wyświetlacza zostaną użyte:
1. Wyświetlacz z ekranem dotykowym z ramką (oryginał) - 1 szt
2. Taśma klejąca obudowy tylnej wodoszczelna (oryginalna) - 1 szt

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: uszkodzona lub niedziałająca szybka dotykowa, uszkodzony lub niedziałający wyświetlacz lub jego podświetlenie, uszkodzona lub porysowana ramka boczna.
W tej usłudze zostanie wymieniony cały moduł przedni tj. wyświetlacz z ekranem dotykowym oraz ramką dookoła telefonu. Produkt 100% oryginalny Sony, jaki używany jest do pierwszego montażu telefonu w fabryce Sony. Przy tej usłudze serwisowej zachowana jest wodoszczelność na połączeniu wyświetlacza z obudową.

(Kod wewnętrzny: 50NA (10))

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl