Wybierz swój model:
Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: info@rizeer.pl

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698

Czynne: 10:00 - 17:00; wt - pt.
Dodatkowe godziny otwarcia

O serwisie

Profesjonalny serwis RIZEER™ - wysyłkowo na terenie całej Polski

Serwis telefonów komórkowych i smartfonów - wysyłkowo na terenie całej Polski. Cena naprawy uzależniona jest od modelu telefonu / smartfona oraz stopnia trudności wymiany poszczególnej części. Oferujemy najlepsze ceny za usługi, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu oraz uczciwości. Każdy telefon naprawiamy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Nasi klienci polecają serwis RIZEER™, ponieważ cenią sobie bezpieczeństwo i zaufanie.

Prowadzimy serwis wysyłkowo oraz osobiście dla klientów z Torunia i okolic.

Zobacz jak przebiega naprawa telefonu w serwisie RIZEER™.

Kontakt - serwis:

tel. 508 802 698 (poniedziałek - piątek; 10:00 - 16:00)

formularz wyceny naprawy

e-mail: info@rizeer.pl (na początku tytułu wiadomości prosimy umieścić słowo "serwis")

Co naprawiamy?

1. ZBITE SZYBKI
Jeśli Twój telefon posiada pęknięta szybkę, nie reaguje na dotyk lub reaguje tylko w jakiejś części, szybka jest mocno porysowana, ta usługa jest dla Ciebie. Prowadzimy profesjonalną wymianę szybek w smartfonach większości marek tj. Sony, Samsung, Nokia, LG, Asus, Microsoft, Apple, Huawei itd. Naprawa na 100% oryginalnym wyświetlaczu jaki jest w Twoim telefonie. Wyświetlacz musi być w pełni sprawny, aby była możliwość wymiany samej szybki oraz telefon nie może być już po naprawie wyświetlacza lub szybki.

2. USZKODZONY / ZBITY WYŚWIETLACZ
Jeśli Twój telefon posiada pęknięta szybkę, lecz także i wyświetlacz objawiający się czarnym ekranem pomimo działania telefonu, problemami z wyświetlaniem, pojedynczymi przepalonymi pikselami na obrazie, czarnymi plamami, konieczna jest wymiana całego modułu wyświetlacz + szybka (w modelach z niesklejonym wyświetlaczem z szybką możliwa jest wymiana samego wyświetlacza)

3. ELEMENTY OBUDOWY
Możesz dokonać u nas wymiany poszczególnego uszkodzonego lub porysowanego elementu obudowy telefonu jak: obudowa tylna (klapka baterii), ramka, zaślepka, klawiatura, przyciski.

4. USZKODZONE ZŁĄCZE USB (ładowania), ZŁĄCZE SŁUCHAWEK
Naprawa odpowiednia dla takich objawów jak brak ładowania po podłączeniu do ładowarki, przerywanie ładowania (o ile wtyczka ładowarki jest sprawna) lub uszkodzenie mechaniczne wewnątrz złącza.

5. USZKODZONA BATERIA
Wymieniamy baterie jeśli występuje problem z jej naładowaniem, nie trzyma wystarczająco długo energii lub posiada uszkodzenia wewnętrzne np. napuchnięcie.

6. USZKODZONY GŁOŚNIK
Jeśli Twój smartfon podczas odtwarzania muzyki / dźwięków połączeń wydaje nieczysty dźwięk, siłą głosu jest zbyt słaba lub głośnik nie działa możesz zlecić jego wymianę.

7. USZKODZONY MIKROFON
Wymiana mikrofonu usuwa przyczyny związane z jego uszkodzeniem takie jak brak Twojego głosu u rozmówcy lub kiedy jesteś bardzo słabo słyszany w słuchawce Twojego rozmówcy.

8. PROBLEMY Z PRZYCISKAMI
Naprawiamy problemy z przyciskami bocznymi oraz głównymi jak częsty brak reakcji na wciśnięcie przycisku lub jego całkowity brak.

9. USZKODZONE GNIAZDO KARTY SIM / PAMIĘCI
Jeśli Twoje gniazdo nie czyta karty SIM / pamięci lub jest uszkodzone mechanicznie, pomoże jego wymiana.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl